Pro-Am

Pro-Am

Якщо спортивні бальні танці вважаються дуже вдалим симбіозом спорту і мистецтва, то «Pro-Am» - це втілення геніальної ідеї про комбінації двох партнерів, які мають різну мотивацію і підготовку. Головне те, що від такої співпраці виявляються у виграші обидва учасники
Pro-Am

СВІТ ЗМІНЮЄТЬСЯ!


 

Двадцять перше століття стало уважніше ставитися до людських запитів. Вік, який колись вважався літнім, в сучасному світі, називають «віком щастя». Прагнення людини насолоджуватися життям, відчувати себе красивою, бажаною, - і це, незважаючи на кількість відсвяткувати ювілеїв, - відтепер, вважається правильним, природним. Танго, який спочатку, в Європі, сприйняли з несхваленням і порахували непристойним, став називатися «спортивним танцем, які беруть участь в програмах міжнародних конкурсів». І, нарешті, був придуманий і почав свій розвиток «Pro-Am».

Професійний спортсмен (Professional - Pro-) може спробувати себе в якості особистого тренера свого напарника. Любитель (Amateur - Am-) отримує найвищу мотивацію на роботу з партнером, танцювальний рівень і здібності якого, спочатку значно вище його власних. Людина, яка ніколи не займалася бальними танцями або має напівзабуті дитячі спогади про своїх танцювальних вправах, починає тренуватися зі спортсменом і отримує унікальну можливість швидкого розвитку своїх здібностей.

Ефективність такого формату занять стала особливо наочною після показу по телебаченню циклу передач «Танці з зірками». Шоу користувалося неймовірною глядацької любов'ю. Стало очевидно, що зміни відбуваються дуже динамічно. Глядачі змогли на власні очі, тиждень за тижнем, простежити стрімкий прогрес новачків, які стали в пару з професійним тренером-партнером. Успіх учасників конкурсу сприймався глядачами як особиста перемога. З'являлося бажання спробувати самому. Стати учасником конкурсу, танцюристом.

Рух не зупинити. Життя стає розумнішою. Категорія «Pro-Am» отримала розвиток в США і почала просування на схід. Через двадцять років в цьому форматі вже танцює Європа і країни СНД. Відбувається стрімке поширення цього формату танцю з Американського континенту через Європу до нас. Рух набирає популярність. Обумовлюються правила, проводяться турніри, виникають рейтинги, У Російській Федерації, в 2008 році, вже була зареєстрована «Національна Асоціація Спортивного Конкурсного Танцю», по суті, федерація танцювальних організацій «Pro-Am» -танцівників. У 2016 році вона була перейменована в «Міжнародну Асоціацію танцювальних клубів, шкіл і студій танцю». Україна, все більш наполегливо, починає розвивати цей напрямок міжнародної танцювальної культури.

 

НАВЧАННЯ БАЛЬНИМ ТАНЦЯМ ЗА СИСТЕМОЮ PRO-AM


 

Існує думка, що бальними танцями потрібно починати займатися з дитинства, а вже якщо не склалося, то в дорослому віці - або партнера не знайти, а якщо і знайдеш, то підуть довгі роки для того, щоб навчитися пристойно танцювати, не кажучи вже про участь в конкурсах. А якщо ви доросла людина, але все життя мріяли і мрієте танцювати в парі і блищати на турнірах, то мрія повинна залишитися мрією .... На щастя це не так!

Більше 20-ти років тому в Америці зародилося така категорія в спортивних бальних танцях, як Pro-Am, де в парі танцює професійний спортсмен (Professional - Pro-) і любитель (Amateur - Am-) - учень, який ніколи не займався бальними танцями або займався в дитинстві. Pro-Am, стрімко розвинувся в США і Європі, адже цей напрям дійсно дає можливість дорослій людині в досить короткі терміни навчитися добре танцювати, під керівництвом і в парі з професіоналом.

Особливо, Pro-Am почав стрімко набирати популярність після низки танцювальних шоу. Коли спостерігаєш протягом декількох місяців, як людина, що раніше не займався бальними танцями, стрімко розвивається, і тиждень за тижнем танцює все краще і краще, під керівництвом і в парі з професійним тренером-партнером, і сам хочеш спробувати навчитися, та й починаєш вірити , що і у тебе може все вийти. І це дійсно так! Коли не тільки вчишся, а й танцюєш з професіоналом в парі, танцювальний розвиток відбувається в сотні разів швидше, ніж, коли стаєш в пару з таким же новачком як ти.

Уроки в Pro-Am практично нічим не відрізняються від уроків спортсменів, які займаються танцями професійно. Наприклад, в латиноамериканській програмі танцюють 5 танців - чача, самба, румба, пасодобль і джайв. Діти, початківці танцюристи в спортивному танцювання і Pro-Am учні спочатку вчаться основам перших трьох танців - чача, самба, румба. А в міру танцювального розвитку підключається паcодобль і джайв.

 На перших уроках, якщо ви початківець танцюрист, тренер навчить основам - постановці корпусу, роботі спини, рук і ніг, ритму і рахунку основних танців, основним (базовим) рухам кожного танцю (танцюристи називають це «Бейсиком»). І паралельно, на основі цього, тренер поставить вам ваші перші «варіації» (хореографію) для кожного танцю. Тобто танцювати в парі і під музику ви почнете вже з перших занять. І з перших уроків ваш танець буде унікальним.

І що відрізняє Pro-Am від класичного бального танцю з таким же початківцям танцюристом, - ви не втрачаєте час на те, що партнер або партнерка, пішов «не з тієї ноги», забув, що робити далі, помилився ... Кожну хвилину уроку ви розвиваєтеся , адже з вами в парі професіонал.

Ну а якщо ваше бажання не тільки танцювати «для себе», а й блищати на турнірах, - Pro-Am і тут відкриває вам величезні можливості. Наприклад, уже через пару місяців регулярних занять ви зможете вийти на свій перший турнір в категорії newcomer. Зшити або взяти напрокат гарна сукня, покликати друзів і близьких, і станцювати під світлом софітів під прекрасну музику, в оточенні таких же людей, закоханих в танець. Повірте, з професійним партнером - ваша пара буде виглядати прекрасно. Турнірів Pro-Am проводиться багато, і з кожним роком їх кількість зростає.

Ну а в міру вашого танцювального зростання, від турніру до турніру ви можете вибирати категорії bronze, silver, gold, goldstar.

 Так що ваші успіхи і танцювальний зростання залежать тільки від вашого бажання, завзятості і праці, втім, як і в спортивних бальних танцях. А професійний тренер завжди допоможе вам в реалізації мрії про вашому ідеальному танці.

Підпишись на розсилку новин