Про нас
Давайте знайомитися

Танцювальна студія GolDance - місце, де люди танцюють із задоволенням, розкривають себе, поважають і цінують один одного. Наші студенти займаються по медальній системи розробленої і сертифікованої в Америці - Dance Vision. У навчанні викладачі використовують власну розробку студії

Наші переваги

Танці - це те, що надихає і наповнює, зміцнює тіло та дух. А парні танці - це щось більше. Це про взаємини, про довіру, про якісне проведення часу і спільний розвиток. І це саме те, навіщо ми прийшли в GolDance. Для нас це спосіб підсилити контакт один з одним, навчитися слухати і чути, мати спільне захоплення. GolDance - це місце, куди хочеться повертатися. В якому б ми настрої не прийшли, ми завжди йдемо з посмішкою. Тому що тут приголомшливі тренери. Вони зроблять все, щоб ви посміхалися і вам було комфортно. І щоб у вас навіть думки не виникло що щось йде не так. А це вкрай важливо, особливо, якщо до цього ви не танцювали :) А ще, за одне заняття ви можете спробувати кілька різних напрямків, щоб зрозуміти, що вам більше до душі. Загалом, це місце, де можна чудово провести час, навчиться новому з легкістю і від душі посміятися.

F.A.Q.                 
                    

У вас є сумніви? Ми їх розвіємо ...                     

Швидше за все ви вже не раз думали про те, щоб почати займатися танцями.                         Залишилися питання? Геть сумніви, ми відповімо на всі ваші запитання ...                     

Ось кілька порад і відповідей на типові запитання:                                  

З чого ж почати?!                 
                    

Вам потрібно просто наважитися і прийти! Персональні та групові заняття - це ідеальне поєднання для досягнення максимально швидкого прогресу! Якщо вам до цих пір здається, що навик добре танцювати не знадобиться вам в житті, ви дуже скоро помітите скільки можливостей насправді втрачаєте: корпоративи, весілля друзів, будь-які бізнес вечірки. Не кажучи про те, скільки задоволення ви отримаєте танцюючи зі своєю другою половинкою, зробивши сюрприз вивчивши перед цим кілька танцювальних трюків. Ви зможете не тільки подорожувати, але і взяти участь на всесвітніх танцювальних івентах! Дубаї, Відень, Нью Йорк - на всіх цих заходах ви будете почувати себе легко і невимушено! "Shall we dance?" - "Звичайно! Вальс, танго? "Ніяких сумнівів! Достатнього зробити перший крок і вже навесні ви поїдете на свій перший турнір в Венецію!                                  

Який танець мені вибрати, я не знаю що у мене вийде?                 
                    

плюсах кожного з напрямків! Будь-яка ваша затія - сальса, бачата, вальс, а може вам цікаво навчитись танцювати під ритми сучасної музики? Ви спробуєте той танець або навіть танці, які самі захочете.                                  

Що одягнути на мою перше тренування?                 
                    

Єдине умова - це комфорт. Ваш одяг не повинен сковувати рухів, а взуття "прилипати" до підлоги (кросовки, наприклад, мають саме ця властивість). Вам буде комфортно в будь-яких туфлях з м'якою підошвою, а пізніше ви самі підберете собі взуття. У цьому питанні ми теж зможемо вам допомогти)                     

Команда GolDance - професіонали своєї справи, які вірять, підтримують і надихають на нові досягнення! Ваш успіх - це наш результат і ми цінуємо його понад усе!