Smooth

Це не просто соціальний танець, це маленька історія життя, яка створюється тут і зараз під звуки заворожуючої музики, і про яку знають лише двоє - Він і Вона.

Заворожуюча музика аргентинського танго підкорює слухача внутрішньою експресією, чітким ритмом, красою і своєрідністю мелодійних оборотів. Вона являє собою поєднання древніх африканських ритмів і музичних традицій Європи і Америки.

Це не просто соціальний танець

Заворожуюча музика аргентинського танго підкорює слухача внутрішньою експресією, чітким ритмом, красою і своєрідністю мелодійних оборотів. Вона являє собою поєднання древніх африканських ритмів і музикальнеих традицій Європи і Амерікі. Заворожуюча музика аргентинського танго підкорює слухача внутрішньою експресією, чітким ритмом, красою і своєрідністю мелодійних оборотів. Вона являє собою поєднання древніх африканських ритмів і музикальнеих традицій Європи і Амерікі. Заворожуюча музика аргентинського танго підкорює слухача внутрішньою експресією, чітким ритмом, красою і своєрідністю мелодійних оборотів. Вона являє собою поєднання древніх африканських ритмів і музикальнеих традицій Європи і Америки.

Smooth