Орел&решка. Новий рівень провдення івентів

Орел&решка. Новий рівень провдення івентів

Можете нас привітати, нещодавно ми вийшли на новий рівень - проведення івентів! 

6-го липня ми провели незабутній корпоратив від нашої танцювальної студії Goldance для компанії Golden tile. Корпоратив в стилі подорожей, від всіма улюбленого шоу «Орел&решка», який надав куражу усім присутнім!

Ми зробили неможливим те, про що багато хто з нас мріє – дали можливість побувати на всіх континентах та відчувати атмосферу кожного з них за один вечір.

Протягом заходу на гостей чекало багато квестів, котрі крок за кроком наближали їх до досягнення головної цілі - зібрати всі пазли розірваної карти, розгадати координати на карті та знайти де захований головний скарб.

Конкурси та інтерактиви, на тему подорожей, допомогли відновити знання з географії та дізнатись багато нового та цікавого. Завершення вечора проходило у атмосфері запальних танців та караоке, де кожен міг відірватись на повну та відкрити в собі нові таланти.

Було неймовірно весело та шумно! А для нас це був особливий захід, адже це був ще й новий досвід! Можемо сказати точно – наші заходи це відрив від реальності в потоці повсякденності.

Якщо Ви давно мрієте про незабутній івент, тепер Ви знаєте до кого звернутись - ми допоможемо втілити бажання в реальність! 

Підпишись на розсилку новин