Відповіді на Ваші запитання

Танці - це саме те вміння, яке нікого не залишає байдужим. І навіть самий спокійна людина, хоч раз в житті, але потрапляв в ситуацію де він мріяв би вміти танцювати! Так що ж стримує тих, хто хоче навчиться, але знаходить причини відмовити собі в цьому хобі?
Відповіді на Ваші запитання
 
З чого почати?!

Вам потрібно просто наважитися і прийти! Персональні та групові заняття - це ідеальне поєднання для досягнення максимально швидкого прогресу! Якщо вам до цих пір здається, що навик добре танцювати не знадобиться вам в житті, ви дуже скоро помітите скільки можливостей насправді втрачаєте: корпоративи, весілля друзів, будь-які бізнес вечірки. Не кажучи про те, скільки задоволення ви отримаєте танцюючи зі своєю другою половинкою, зробивши сюрприз вивчивши перед цим кілька танцювальних трюків. Ви зможете не тільки подорожувати, але і взяти участь на всесвітніх танцювальних івентах! Дубаї, Відень, Нью Йорк - на всіх цих заходах ви будете почувати себе легко і невимушено! "Shall we dance?" - "Звичайно! Вальс, танго? "Ніяких сумнівів! Достатнього зробити перший крок і вже навесні ви поїдете на свій перший турнір в Венецію!

 
Який танець мені вибрати, я не знаю що у мене вийде?

Перше ваше заняття пройде особисто з інструктором. Він покаже і розповість про всі плюси кожного з напрямків! Будь-яке ваше бажання - сальса, бачата, вальс, а може вам цікаво навчитись танцювати під ритми сучасної музики? Ви спробуєте той танець або навіть танці, які самі захочете.

 
У мене немає партнера для танців.

Вам нема про що турбуватися, наш викладач і буде вашим партнером! Так само як і групові тренування проходять в невимушеній обстановці де тренера стежать щоб у кожного студента не виникало складнощів в навчанні. Повірте, хороші результати не змусять себе чекати!

Хвилююся що не вийде

З умінням танцювати не народжуються! Навчання в нашій студії - не означає виснажливі тренування і хореографія доступна лише обраним. Ми не вимагаємо, ми вчимо легко і з гумором, так, що у вас обов'язково вийде! І мало цього, вам сподобається настільки, що ви не зможете уявити своє життя без танцю!


Як довго потрібно вчиться?

А чому в житті ви навчилися з першого разу? Наша система навчання включає етапи, завдяки яким ви планомірно підвищуєте свою майстерність. Ви будете розвивати м'язову пам'ять, подолаєте страх виступу на публіці, навчитеся не думати про кожен крок, а проживати танець всім серцем!


Що одягнути на мою перше тренування?

Єдино умова - це комфорт. Ваш одяг не повинен сковувати рухів, а взуття "прилипати" до підлоги (кросовки, наприклад, мають саме ця властивість). Вам буде комфортно в будь-яких туфлях з м'якою підошвою, а пізніше ви самі підберете собі взуття. У цьому питанні ми теж зможемо вам допомогти)

Команда GolDance - професіонали своєї справи, які вірять, підтримують і надихають на нові досягнення. Ваш успіх - це наш загальний результат, і ми цінуємо його понад усе! Ми чекаємо вас, в нашій студії, щоб допомогти здійснити ваші мрії!

Підпишись на розсилку новин