Твій Весільний танець вже зараз!  

Подаруй танець близьким! 

Танцюй як професіонал! 

Створи своє персональне шоу!  

Rhythm
Американський Ритм танцювальний напрямок, яке відноситься до бальної програми American Style Ballroom. Цей напрямок користується найбільшою популярністю в Сполучених Штатах і Канаді та розвивається в Європі, в нашій країні. American Rhythm дозволяє відчути більше свободи рухів у танці. Він насичений автентичними латино-американськими ритмами. Напрямок включає в себе такі основні елементи танцювальної програми як: Cha-cha, Rumba, East Coast Swing, Bolero, Mambo, а також: Samba і West Coast Swing. Багато соціальні танцюристи люблять вивчати American Rhythm і латину паралельно. Якщо ви любите танцювати сальсу і бачату, то знання Маренго і румби може бути дуже корисним.
Smooth
Рух American Smooth користується величезною популярністю в Сполучених Штатах. Це напрямки танцю дозволяє відчути більше свободи рухів. Може виконуватися, як в закритих так і у відкритих позиціях. Крім того, напрямок American Smooth відмінно підійде для танців на вечірці та балах. Smoothвключає в себеWaltz, Tango, Foxtrot, Viennese Waltz. Це служить ще більшого зростання популярності напрямки American Smooth серед людей, захоплених мистецтвом танцю. Це служить ще більшого зростання популярності напрямки American Smooth серед людей, захоплених мистецтвом танцю.


Argentine Tango
Аргентинське танго, всупереч своїй особливості та, здавалося б, філігранний, відточеній техніці виконання, є імпровізаційний танець Будується на основі чотири основні елементи:. Крок, поворот, зупинка, прикраса. Сьогодні, шанувальники аргентинського танго розрізняють: танго, танго-вальс,мілонгу. Всі варіації основного танцю відрізняються музикою і характером рухів, а виконавська техніка і принципи їх побудови—ідентичні. Навіть глядачами, танці сприймаються дуже по-різному: танго-вальс—ніжний і м'який, танго—більш зухвалий,мілонга—пустотлива і життєрадісна. Цікаво, що в аргентинському танго немає жорсткого ритму.Танцюристисамі вибирають темп і характер виконуваного ними танцю. Це маленька історія життя, яка створюється тут і зараз під звуки зачаровує музики.

Caribbean Mix
Яскраві, пекучі, експресивні латиноамериканські танці просто створені для всіх, хто цінує справжню свободу творчості. Карибський мікс — це політ фантазії виконавців, втілення їх індивідуальності та прагнення самовираження. Чим відрізняються: бачата від сальси або меренги? З цих трьох танців бачата - найспокійніше. Сальса, скоріше, - пекуча і грає. Сам цей танець сповнений ритму, пластики і пристрасних емоцій партнерів. Меренга - як текіла! Той настрій, який ви переживаєте, мріючи про Мексику представить цей запальний танець.